seo asistent

optimalizace pro vyhledávače (SEO) - internet marketing (SEM)

Úvodní stranaPřidat odkazPřidat zdarma inzerát

Nabídka odkazů

Inzerce zdarma

Chcete, aby se zde nacházela reklama i na vaše stránky? Bližší informace o možnosti bezplatného umístění vaší reklamy na našich stránkách naleznete v instrukcích.

Školení pro majitele a tvůrce webů od H1.cz

Tajné triky SEO
Jak se dělá úspěšná optimalizace pro vyhledávače učí Marek Prokop.

Tajné triky AdWords
Jak inzerovat levněji a účinněji? Naučte se finty Marka Prokopa!


Zjišťování zpětných odkazů

Backlink Analyser  

Jednoduchý nástroj, který pomocí technologie Yahoo! Search zjišťuje zpětné odkazy vedoucí na doménu, a to s možností hledání pro variantu url s www. a bez www.

Google Link Popularity Analysis Tool  

Další nástroj na zjišťování zpětných odkazů u Google. Kromě zpětných odkazů se dá ještě zjistit IP adresa testované stránky a její pagerank. Bohužel, velkou nevýhodou tohoto nástroje je nutnost zadání svého vlastního Google API Klíče. V dnešní době je již zdarma k dispozici řada podobných služeb, které fungují i bez nutnosti zadání Google API Key.

Zjištění zpětných odkazů  

Tento nástroj slouží ke zjištění zpětných odkazů na Vaší stránku. Umožňuje zjistit jak je na tom vaše stránka v těchto vyhledávačích: morfeo, jyxo, google cs, google, 1.cz, atlas, centrum a msn.

Link Report  

Nástroj Link Report provede automatické zjištění počtu externích linků zadané domény známých dvěma nejpoužívanějším českým (Jyxo a Morfeo) a třem světovým vyhledávačům (Google, Yahoo a MSN).

Check Backlink URL's  

Jedna z mnoha free utilit na zjišťování zpětných odkazů vedoucích na vaše stránky. V seznamu odkazujících stránek se bohužel zobrazuje pouze doména druhého řádu bez možnosti přechodu na nalezený odkaz.

Google Dance Tool  

Formulář slouží k porovnávání výsledků vyhledávání Google z různých datacenter, zejména se to hodí během neklidných dnů označovaných jako Google dance.

Uptimebot  

Výborná pomůcka pro každého webmastera. Zjistí kolik vede na vaši stránku zpětných odkazů, jak jsou v těchto počtech zastoupeny největší vyhledávače a mnoho dalších zajímavostí.

Link Popularity  

Další kvalitní nástroj pro zjišťování zpětných odkazů. Možnost porovnání až třech stránek najednou či zaslání výsledků na zvolenou emailovou adresu.

Link Popularity Check  

Zjistí počty zpětných odkazů z následujících vyhledávačů: Lycos, AllTheWeb, MSN a AltaVista. Bohužel zastoupení největších vyhledávačů chybí.


Jak na SEM a PPC
Ovládněte pay per click reklamu a search engine marketing!

Školení vyhodnocování návštěvnosti
Naučte se číst mezi řádky ve statistikách webové návštěvnosti!

seo.unas.cz © 2003-2018Kontakt: info (zavináč) seo.unas.cz | RSS kanál