seo asistent

optimalizace pro vyhledávače (SEO) - internet marketing (SEM)

Úvodní stranaPřidat odkazPřidat zdarma inzerát

Nabídka odkazů

Inzerce zdarma

Chcete, aby se zde nacházela reklama i na vaše stránky? Bližší informace o možnosti bezplatného umístění vaší reklamy na našich stránkách naleznete v instrukcích.

Školení pro majitele a tvůrce webů od H1.cz

Tajné triky SEO
Jak se dělá úspěšná optimalizace pro vyhledávače učí Marek Prokop.

Tajné triky AdWords
Jak inzerovat levněji a účinněji? Naučte se finty Marka Prokopa!


Zajímavé utilitky od Google

Google Trends  

Google rozšířil své portfolio služeb o další užitečný nástroj - Google Trends. Tento nástroj graficky zobrazuje vývoj četnosti hledání vybraných dotazů. Nástroj umí porovnat hledanost až pěti různých dotazů a nabízí i další zajímavé informace.

Google Suggest  

Zatím pouze beta-testovací stránka, která nabízí při zadání hledaného výrazu do formuláře počty hledaní daného slova nebo jeho kombinací. Obdobnou službu nedávno zprovoznil i náš Seznam. Zda-li bude tato funkce uvedena i do ostrého provozu zatím nikdo neví.

Google Fight  

Chcete zjistit které ze dvou vašich oblíbených slov se na Google vyskytuje častěji? Zkuste to třeba na této adrese. Výsledek bitvy se dozvíte v zápětí.

Google Zeitgeist  

Jestliže vás zajímá jakéže to slovo je na Google momentálně nejhledanější pak tady jste určitě správně. Rovněž zde zjistíte slova s největším propadem hledání, nejhledanější slova v jednotlivých kategoriích a mnoho dalších zajímavostí.

Google Web Alerts  

Jestliže chcete být informováni o veškerých změnách nových článcích obsahující výrazu, který vás zajímá, můžete si objednat zasílání informací o těchto změnách na váš email.


Jak na SEM a PPC
Ovládněte pay per click reklamu a search engine marketing!

Školení vyhodnocování návštěvnosti
Naučte se číst mezi řádky ve statistikách webové návštěvnosti!

seo.unas.cz © 2003-2018Kontakt: info (zavináč) seo.unas.cz | RSS kanál