seo asistent

optimalizace pro vyhledávače (SEO) - internet marketing (SEM)

Úvodní stranaPřidat odkazPřidat zdarma inzerát

Nabídka odkazů

Inzerce zdarma

Chcete, aby se zde nacházela reklama i na vaše stránky? Bližší informace o možnosti bezplatného umístění vaší reklamy na našich stránkách naleznete v instrukcích.

Školení pro majitele a tvůrce webů od H1.cz

Tajné triky SEO
Jak se dělá úspěšná optimalizace pro vyhledávače učí Marek Prokop.

Tajné triky AdWords
Jak inzerovat levněji a účinněji? Naučte se finty Marka Prokopa!


Kde se dá zjistit Pagerank stránek

Pagerank  

Zjištění Pageranku, S-Ranku, JyxoRanku, Alexa a Compete. Dále můžete pohodlně zjistit zpětné odkazy na vaše stránky ve vyhledávačích Google a Yahoo.

Rank Webatlas  

Výborný nástroj na zjištění aktuálního Page Ranku, S-Ranku a Jyxo-Ranku. Možnost vložení ikonky s naměřenými ranky na svou stránku.

Rank Banner  

Publikační nástroj prezentující hodnoty GTPR, S-rank a Alexarank v jednom souhrnném banneru. Zjištění hodnot probíhá pomocí našich nástrojů a je prováděno online při prvním požadavku. Platnost hodnot jednotlivých ranků je stanovena na 8 hodin. Po uplynutí tohoto intervalu jsou hodnoty aktualizovány.

S Rank  

S-rank stránky je veličina, která by měla vyjadřovat důležitost každé stránky podle kritérií českého vyhledávače Seznam.cz. Počítá se z odkazové sítě algoritmem, který zohledňuje jednak odkazy, které na stránku míří, ale i to, kam ze stránky odkazy vedou. Pomocí tohoto nástroje si můžete buď změřit aktuální hodnotu S-Ranku Vašich stránek, nebo si ho můžete pomocí vložení jednoduchého HTML kódu na příslušné místo Vašich stránek přímo na stránkách zobrazovat.

Webmaster Eyes  

Velice přehledným způsobem určí GPR všech odkazů nacházejících se na stránce, a to jak interních tak i externích. Případní zájemci mají možnost vložit si na své stránky grafickou ikonku, která ukazuje GPR aktuální stránky.

Website Metrics Reporting  

Tento nástroj umožňuje měřit aktuální google page rank na jednotlivých datacentrech. Dále máte možnost měřit hustotu zvolených klíčových slov (maximálně 2) v rámci domény.

Pagerank Kvalitně  

Máte vlastní webovou stránku a chtěli byste kdykoliv znát její Pagerank? Jednoduchou registrací a vložením HTML kódu do Vašich stránek získáte stále aktuální přehled nad výší Google PageRanku stránek. A to v podobě obrázku, který bude neustále informovat o jeho aktuální hodnotě.

Live Pagerank  

Tento nástroj slibuje zjištění téměř aktuálního Google Toolbar Pageranku vašich stránek. Po zadání URL probíhá kontrola na 73 datacentrech současně. Pokud se zjištěný GPR na jednotlivých datacentrech liší, s velikou pravděpodobností právě probíhá jeho další přepočet na aktuální hodnoty.

Pagerank Kalkulátor  

Tento skript Vám umožňuje zjistit, jak asi google počítá pagerank na Vašich stránkách. Z hlediska náročnosti nelze spočítat pagerank stránky s ohledem na příchozí odkazy z celého internetu. Je ale realizovatelné, spočítat pagerank v rámci jednoho webu, dle vnitřní hierarchie odkazů. Tento nástroj se o to alespoň pokouší.

Alexa Traffic Rank  

Trafic rank portálu www.alexa.com je světový žebříček popularity mezi doménami druhého řádu (i-asap.net). Domény třetího a vyšších řádů nerozlišuje. Hodnocení stránek se skládá ze dvou parametrů reach a množství zobrazených stránek. Reach je teoretický podíl stránek na trhu mezi internetovými uživateli (je-li 9%, potom průměrně 9% uživatelů internetu navštěvuje tuto stránku). Množství zobrazených stránek je omezeno na uživatele Alexa Toolbar, jejichž činnost je monitorována. Opatřením proti umělému zvyšování tohoto parametru je, že jedno url, jednoho visitora, v jeden den je zaznamenáno pouze jednou.

Pagerank Report  

Tento nástroj vám umožní zjistit aktuální hodnotu Google Toolbar Pageranku - magického čísla určující úspěšnost autora webové prezentace. Nemá žádnou vazbu na velikost návštěvnosti stránek, ale určuje "známost" konkrétní stránky mezi ostatními weby. Jeho výši určuje množství a váha odkazů na něj směřujících.

Pagerank Calculator  

Chcete vědět jakým způsobem dosáhnout co nejlepší kombinace zpětných odkazů a jakého Google PageRanku touto kombinací dosáhnete? Zde se dozvíte jak na to.

Future PageRank  

Kdo je hodně nedočkavý a zajímá ho, jaký bude GPR jeho stránek po nejbližším Google Dance může navštívit tento odkaz. Pravděpodobnost, že vypočtený budoucí pagerank bude správný je hodně vysoká.

Google PR Value Checker  

Další z vynikajcích nástrojů na zjišťování Google PR. Zároveň můžete zjistit, je-li testovaná stránka obsažena i v Google Directory. Bohužel zjišťování PR jiných vyhledávačů tento nástroj neumí.

Pagerank  

Další česká služba pro zjištění přesného Google PageRanku. Naprosto přesné, jelikož data jsou získávána ze všech datových center google a pak zprůměrována.

Google PageRank Report  

Další ze stránek kde je možno zjistit Google PR vašich stránek. Bohužel kromě tohoto údaje se nic dalšího nedozvíte.

PageRank Explained  

Tady sice nezjistíte jak vyskový má vaše stránka PR, zato se tady dozvíte jakým způsobem se to vlastně ten page rank počítá. Pokud to přece jenom pochopíte garantuji vám, že do roka jste milionáři. :-)

Yahoo Rank Checker  

Zjistí stránky na prvních pozicíh pro libovolně zvolené klíčové slovo (KW) včeteně Yahoo Ranku, které stránky mají. Jak již tušíte, tato služba funguje pouze pro vyhledávač Yahoo.


Jak na SEM a PPC
Ovládněte pay per click reklamu a search engine marketing!

Školení vyhodnocování návštěvnosti
Naučte se číst mezi řádky ve statistikách webové návštěvnosti!

seo.unas.cz © 2003-2018Kontakt: info (zavináč) seo.unas.cz | RSS kanál