seo asistent

optimalizace pro vyhledávače (SEO) - internet marketing (SEM)

Úvodní stranaPřidat odkazPřidat zdarma inzerát

Nabídka odkazů

Inzerce zdarma

Chcete, aby se zde nacházela reklama i na vaše stránky? Bližší informace o možnosti bezplatného umístění vaší reklamy na našich stránkách naleznete v instrukcích.

Školení pro majitele a tvůrce webů od H1.cz

Tajné triky SEO
Jak se dělá úspěšná optimalizace pro vyhledávače učí Marek Prokop.

Tajné triky AdWords
Jak inzerovat levněji a účinněji? Naučte se finty Marka Prokopa!


Zajímavé stránky věnující se SEO a SEM

SEO Metr  

SEO metr jednoduše spočítá, která z webových stránek je ve vyhledávačích lépe k nalezení, měří dosažené výsledky optimalizace pro vyhledávače, tedy změří, kolik lidí umí stránky opravdu získat.

Search Engine Ranking Factors  

Velmi zajímavá stránka popisující faktory ovlivňující ranking webových stránek. Autoři připisují jednotlivým faktorům různé váhy důležitosti. Těch úplně nejdůležitějších faktorů zmiňují rovných deset. Doporučuji přečíst všem, kteří mají zájem o zviditelnění svých webových stránek. Opravdu zajímavé čtení.

Webové standardy  

Zajímavý článek od Víta Dlouhého pojednávající o webových standardech. Jistě zde naleznete mnoho poučného.

Google Ranking Factors  

Kdo chce zjistit více o tom, jakým způsobem stanovuje Google svůj rank, co jsou to no-page a off-page faktory a jaký mají vliv na hodnocení stránky tak tady určitě najdete mnoho zajímavých informací.

Vyhledávače a katalogy  

Detailní přehled českých a slovenských vyhledávačů, katalogů, oborových katalogů a regionálních katalogů na českém a slovenském internetu a to včetně odkazu pro přímé přidání do vyhledávače. Uvedený je i PageRank a Jyxorank.

Seo-Sem.Cz  

Nový portál zaměřený na problematiku optimalizace pro vyhledávače (SEO) a marketingu přes vyhledávače (anglicky search engine marketing - SEM).

Webmaster World  

Asi každý kdo se zajímá o nejnovější trendy a poznatky v oblasti SEO (a umí anglicky) by měl určitě navštěvovat tento board. Naleznete zde téměř vše co potřebujete vědět.

Search Engine Watch  

Další vynikající stránka informující o nejnovějších zprávách ze světa vyhledávačů. Bohužel opět pouze v anglickém jazyce.

Search Engine World  

A do třetice anglicky psaná stránka se stovkami informací a užitečných rad. Obsah je rozčleněn do samostatných kategorií což ulehčuje hledání.

Lupa.Cz  

Asi nejznámější česká stránka věnující se problematice internetu. Svým rozsahem se určitě nevyrovná výše zmiňovaným stránkám ale i zde najdete spoustu zajímavých informací.

Sova v síti  

Články, rady a novinky pro webmastery, webdesignéry a informační architekty. Na stránkách je provozován i Weblog který se svou úrovní řadí k absolutní špičce v dané problematice mezi českými stránkami.

Jak psát web  

Základy tvorby webových stránek v kostce. Rady, návody, doporučení. Každopádně stojí za návštěvu.

Dobrý web  

Dobrý web je profesionální poradenské centrum v oblasti tvorby www stránek, správy jejich obsahu, internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače, informační architektury, přístupnosti a použitelnosti webových stránek. Chcete-li mít správně funkční web, který má plnit vaše cíle, jste na správné adrese.

Kam s WWW  

Když už vlastníte nějakou www stránku tak jistě řešíte jak dát o sobě vědět. Jednou z cest je umístění odkazu v katalozích nebo výměna linků. Tady se dozvíte, kde takové stránky najít.


Jak na SEM a PPC
Ovládněte pay per click reklamu a search engine marketing!

Školení vyhodnocování návštěvnosti
Naučte se číst mezi řádky ve statistikách webové návštěvnosti!

seo.unas.cz © 2003-2018Kontakt: info (zavináč) seo.unas.cz | RSS kanál