seo asistent

optimalizace pro vyhledávače (SEO) - internet marketing (SEM)

Úvodní stranaPřidat odkazPřidat zdarma inzerát

Nabídka odkazů

Inzerce zdarma

Chcete, aby se zde nacházela reklama i na vaše stránky? Bližší informace o možnosti bezplatného umístění vaší reklamy na našich stránkách naleznete v instrukcích.

Školení pro majitele a tvůrce webů od H1.cz

Tajné triky SEO
Jak se dělá úspěšná optimalizace pro vyhledávače učí Marek Prokop.

Tajné triky AdWords
Jak inzerovat levněji a účinněji? Naučte se finty Marka Prokopa!


Zjišťování pozice ve vyhledávačích

Position Tracker  

Position tracker je jednoduchý ale užitečný nástroj, pomocí kterého můžete pohodlně sledovat umístění svých webů v českých a světových vyhledávačích. Stačí jen zadat klíčová slova, která chcete monitorovat, zvolit vyhledávače a Position tracker vám bude průběžně připravovat statistiky, jak úspěšné jsou v nich vaše weby ve srovnání s konkurencí. Jedinou vadou na kráse je bohužel to, že se jedná o placenou službu.

Position Report  

Nástroj Position Report provede automatické zjištění pořadí při zadání hledaného výrazu a domény u třech nejpoužívanějších českých (Seznam, Jyxo a Morfeo) a u třech světových (Google, Yahoo a MSN) vyhledávačů.

Artic-Studio.Net  

Pomocí tohoto nástroje si můžete snadno zjistit na jaké pozici se nachází vaše webové stránky při vyhledávání určitého klíčového slova či fráze. Jedná se o velice užitečný nástroj pro optimalizaci pro vyhledávače. Podpora vyhledávání pro: Google CS, Google EN česky, Google EN, Morfeo a Jyxo.

Eye-Webdesign.Com  

Zjistěte si zdarma poizici vašeho webu ve vyhledávačích na vybraná klíčová slova! Za klíčové slovo napište frázi, na kterou chcete ve vyhledávači najít výsledky, do políčka s adresou napište adresu Vaší www stránky a klikněte na tlačítko zjistit. Zjišťování se provádí v prvních 300 výsledcích a může trvat až několik minut.

Pozice ve vyhledávačích  

Jak již sám název napovídá, jedná se o výborný nástroj pro zjišťování pozice pro dané klíčové slovo, a to současně ve všech nejvýznamějších českých a zahraničních vyhledávačích.

Search Engine Locator  

Na této stránce si můžete zjistit aktuální pozici zvoleného klíčového slova v několika vyhledávačích. Momentálně máte na výběr Google, Jyxo a Morfeo.

Google Position Checker  

Šikovná utilitka, která sleduje umístění stránky na různých datacentrech zmiňovaného vyhledávače.

Jyxo Position  

Po nekonečně dlouhé době konečně nástroj i pro české uživatele. Najde pozici vaší stránky na hledané klíčové slovo v Jyxu. Bohužel, více českých vyhledávačů zatím nepodporuje.

Google Position  

Určitě se vám už někdy stalo, že jste se pokoušeli zjistit na jakém místě v Google se nachází vaše klíčové slovo neboli key word (KW). Pokud se zrovna nenacházíte v první desítce (nebo stovce) na hledaný výraz může to být pořádně náročná práce s potřebnou dávkou trpělivosti. Pokud však využijete nabídky této stránky máte po starostech. Stačí zadat vaši URL, hledaný výraz (KW) a během chvilky je výsledek na světě. Má to ovšem jednu podmínku. Hledaný výraz se musí nacházet mezi prvními tisíci místy. V opačném případě máte smůlu. Jako drobný nedostatek bych stránkám vytknul, že se dá hledání aplikovat pouze v Google.

TH Computers  

Stránka nabízející de facto stejnou službu jako výše zmiňovaný odkaz. Rozdíl je ovšem v tom, že zde již můžete požadované klíčové slovo hledat kromě Google taky v Seznamu, Jyxu, Morfeu a Zoohoo. Zadáte vaši URL, hledaný výraz, počet stránek které se mají prohledávat a pak už jenom počkat na výsledek. To je vše.

Thumbshots Ranking  

Výborný nástroj pro porovnávání umístění výsledků na dané klíčové slovo (KW) mezi nejznámějšími vyhledávači. Můžete srovnávat mezi Google, Yahoo, Alltheweb, Altavista, MSN, Teoma a Wisenut. Právě zde si asi nejvíce uvědomíte rozdíl mezi algoritmy vyhledávání jednotlivých vyhledávačů.


Jak na SEM a PPC
Ovládněte pay per click reklamu a search engine marketing!

Školení vyhodnocování návštěvnosti
Naučte se číst mezi řádky ve statistikách webové návštěvnosti!

seo.unas.cz © 2003-2018Kontakt: info (zavináč) seo.unas.cz | RSS kanál